#1 2008-09-19 13:01:18

Rizzne SiNafay

Student Akademi

Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 7
Punktów :   
Kekkei Genkai: Kaguya
Chakra: 1000
HP: 15000

Rizzen SiNafay

Ranga: Kage Iwa-Gakure
Yeny: 10000
Klan: Kaguya
Jutsu:
KLANOWE
Hokkotsu no Yaiba

Podstawowa technika klanu Kaguya. Shinobi wytwarza z sztylet lub inną broń z kości, która jest niebywale ostra i wytrzymała, o czym świadczy fakt, że można nią przecinać metal.
Chakra: 50
Obrażenia: 200

Yamagi no Mai

Pierwsza z serii technik zwanych "tańcami" to Taniec Wierzby. Ze środków dłoni wysuwają się długie na kilkadziesiąt centymetrów kości, którymi walczy się jak sztyletami
Chakra: 100
Obrażenia: 500

Tsubaki no Mai

Taniec Kamelii jest drugim tańcem Kaguya. Wykonując tą technikę, postać zyskuje na szybkości, atakuje serią błyskawicznych cięć i pchnięć bronią.
Chakra: 250
Obrażenia: 800

Teshi Sendan


Jest to chyba jedyna technika dystansowa klanu Kaguya. Z końcówek palców wystrzeliwują małe kosteczki, kształtem przypominające naboje. Jedną serią można wystrzelić maksymalnie dziesięć takich pocisków.
Chakra: 200
Obrażenia: 300

Karamratsu no Mai

Taniec Modrzewia jest jest podstawą defensywy klanu Kaguya. Z tułowia oraz rąk wysuwają się kości, które są świetną obroną przed atakami TaiJutsu. Oprócz funkcji obronnej, także ranią szarżujących przeciwników.
Chakra: 500
Obrażenia: 400 + niweluje ataki Taijutsu

Tessenka no Mai

Czwarty z serii tańców Kaguya, noszący nazwę Tańca Powojnika. Postać wyjmuje sobie kręgosłup, na którego miejscu odrasta nowy. Wyjęty kręgosłup służy jako długi, twardy i giętki bicz. Można nim walczyć jak i owijać wokół przeciwników.
Chakra: 1000
Obrażenia: 1000 lub unieruchomienie na 1 runde

Hana

Ręka postaci przemienia się w ogromny, wytworzony z zawiniętych kości, świder o niszczycielskiej mocy. Jest to najtwardsza kość jaką może wytworzyć ciało Kaguya. Hana, czyli "kwiat" może on służyć jako taran; wierzchołek tej broni jest bardzo ostry, więc może to być także śmiercionośna broń.
Chakra: 2000
Obrażenia: 4000

Hone no Yoroi

Jest to twardy, wytrzymały pancerz, wytworzony pod skórą ze struktury kostnej. Wywarzanie pancerza kontrolowane jest przez użytkownika, może on okrywać całe ciało. Zbroję wytwarza się na stałe aż do jej zniszczenia lub anulowania techniki, więc nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów za jej utrzymywanie.
Chakra: 1500
Przetrzyma: 10.000 obrażeń

Sawarabi no Mai

Taniec Młodych Paproci to ostatni, piąty taniec i zarazem najsilniejsza technika klanu Kaguya. Z ziemi wyrasta dosłownie las kości, twardych i grubych jak konary drzew. Obszar działania tej techniki może być przeogromny. Dodatkowo, postać potrafi przemieszczać się we wnętrzu tych kości.
Chakra: 5000
Obrażenia: 10.000


Statystyki:
Siła: 35
Szybkość: 40
Zwinność: 30
Wytrzymałość: 30
Inteligencja: 20
Ninjutsu: 25
Chakra: 100000
HP: 305000

Ostatnio edytowany przez Rizzne SiNafay (2008-09-23 22:44:12)

Offline

 

#2 2008-09-19 13:33:45

Rizzne SiNafay

Student Akademi

Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 7
Punktów :   
Kekkei Genkai: Kaguya
Chakra: 1000
HP: 15000

Re: Rizzen SiNafay

Opis shinobi:
Witajcie!
Nazywam się Rizzen SiNafay i pochodzę z Wioski Ukrytej Skały (Iwa-Gakure).
Należę do klanu Kaguya.
Mimo mojego pochodzenia jestem typem wojownika-stratega co oznacza, że każde moje posunięcie analizuję, aby uniknąć błędów popełnianych przez moich pobratymców w przeszłości. Jednak wciąż moim żywiołem jest wojna i nie potrafię wyzbyć się chęci do ciągłych pojedynków chociażby przyjacielskich w formie treningu... Wolę otwartą walkę, ale jako ninja często atakuje z ukrycia. Nie działam pochopnie, choć nigdy nie cofam się przed przeciwnikiem nawet gdy jest on silniejszy ode mnie.

Wzrost: 186 cm
Waga: 85 kg
Kolor włosów: Białe
Kolor oczu: Niebieskie
Ulubiona technika:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl